Results Scottish Weekend 2013
--------------------------------------------------------

Grade four - Grade three - Grade two - Grade Open - Solo Piping - Solo Drumming - HG touwtrekken heren - HG Individuele winnaars dames - HG Overall winner dames - HG Rotswerpen Dames - HG Rotswerpen Heren -
HG Best dressed dames - HG Individuele winnaars heren - HG Overall winner heren - HG Paalwerpen heren -
HG Tonheffen heren - HG Ringwerpen dames - HG Touwtrekken dames

Grade four

Band Name Total Final  Place
Beatrix PB  3  1st
Rhine Power  7  2nd
Helsinki P&D  12  3rd
The Borderline P&D  14  4th
Ghent District Highlanders P&D  16  5th
Essex Caledonian PB  22  6th
Inter Scaldis P&D  23  7th
Lathallan Schoolband  25  8th pp
Houghton Le Spring & District PB  25  9th
Passchendaele 1917 P&D  28  10th
The Clan MacBeth PB  30  11th
Saendistrict P&D  33  12th
The Wallace PB  36  13th
Flanders Red Cross PB  41  14th
Mac Dowell PB  0  WD
 
top 

Grade three

Band Name Total Final  Place
Belgian Blend PB                             4 1st
Concord PB 5 2nd
Coriovallum PB 9 3rd
Essex Caledonian PB 0 WD
Mac Dowell PB 0 WD

 top

Grade two 

Band Name Total Final  Place
Antwerp en District PB                            5 1st
The Heather P&D of Copenhagen 6 2nd
Concord PB 7 3rd
Belgian Blend PB 12 4th
Coriovallum PB 15 5th
The Clan Pipers Frankfurt & District PB 0 WD

 
top 

Grade open

 

Band Name Total Final  Place
Antwerp en District PB                            5 1st
Concord PB 9 2nd
The Heather P&D of Copenhagen 10 3rd
Belgian Blend PB 17 4th
Coriovallum PB 19 5th
The Clan Pipers Frankfurt & District PB 0 WD

 

 top

 Solo Piping M / S / R

Naam speler Band Final place
Hardie Gavin Helsinki P&D 1
Selsing Rasmus The Heathers P&D of Copenhagen 2
Martens Thijs Antwerp and District PB 3
Stoop Marc Beatrix PB 4
Hettinga Gilian Beatrix PB 5
Currie Lain The Heathers P&D of Copenhagen 6
Van Wesepoel Stijn Antwerp and District PB 7
Van Drogen Jochem Beatrix PB 8
Bolhuis Jan Wandering Pipers 9
Panis Joris Flanders Red Cross PB 10
Kvaerno Lisbet The Heathers P&D of Copenhagen 11
Baert Toine Flanders Red Cross PB 12

Solo Piping H /J 

Naam speler Band Final place
Selsing Rasmus The Heathers P&D of Copenhagen 1
Currie Lain The Heathers P&D of Copenhagen 2
Hardie Gavin Helsinki P&D 3
Martens Thijs Antwerp and District PB nc
Dubois Lennerd Passchendaele 1917 P&D nc
Bolhuis Jan Wandering Pipers nc
Van Drogen Jochem Beatrix PB nc
Stoop Marc Beatrix PB nc
Panis Joris Flanders Red Cross PB nc
Kvaerno Lisbet The Heather P&D of Copenhagen nc
Hettinga Gilian Beatrix PB nc
Van Wesepoel Stijn Antwerp and District PB nc
Baert Toine Flanders Red Cross PB nc

 top

Solo Drumming M /S /R

Naam Speler Band Final place
Ambech Michael  The Heather P&D of Copenhagen  1
Anders Larsen  The Heather P&D of Copenhagen  2
Boje Pedersen Jacob  The Heather P&D of Copenhagen  3
Papens Richard  Antwerp and District PB  4
Jensen Dennis  The Heather P&D of Copenhagen  5
Johannsen Helge  The Clan Pipers Frankfurt  6
Gorissen Sietse  Antwerp and District PB  dq

Solo Drumming H / J

Naam Speler Band Final place
Ambech Michael  The Heather P&D of Copenhagen  1
Anders Larsen  The Heather P&D of Copenhagen  2
Boje Pedersen Jacob  The Heather P&D of Copenhagen  3
Papens Richard  Antwerp and District PB  4
Jensen Dennis  The Heather P&D of Copenhagen  5
Johannsen Helge  The Clan Pipers Frankfurt  6
Vanputten Niels  The Clan McBeth PB  7
Gorissen Sietse  Antwerp and District PB  8

 

top

HG Touwtrekken heren

  Ploeg Punten
1 Patrick's Fitness man 14
2 The Celt 13
3 Galaxy Clan 12
4 Antwerp Highlanders 11
5 RG-Antonissen tuinen 5
6 Team Madness 5
7 I Cinghiali0 5
8 Kram Clan 5
9 Straffe Edgard en de Vieze gast 1
10 Spartan Sport 2 1
11 Spartan Sport 1 1
12 Young Highlanders 1
13 The Red Dragons 1
14 Mac Geert 2 0
15 Mac Geert 1 0

top

Touwtrekken dames

  Damesploeg Touwtrekken
1 Patrick Fitness Ladies 4
2 The Celtic Ladies 3
3 Celticas 2
4 Pole Tricks 1

top

Individuele winnaars 2013 heren

Discipline
plaats
Hoogwerpen Koffersdragen Paalwerpen Rotswerpen Tonheffen
1 Young HIghlanders
Glenn Nys
4,10m
Patrick Fitness Man
Daniel Nijs
125m
Team Madness
Gawein Mertens
10 (6,38)
Team Madness
Johan Florus
8,29m
The Celt
Pascal Schoensetters
2:07
2 Galaxy Clan
Michael Mahieu
4,05m
The Red Dragons
Kevin Tournel
121m
Spartan Sport 1
Highlander (Marc Bollens)
10(6,24)
Team Madness
Gawein Mertens
7,76m
Galaxy Clan
Geoffrey Baeckelandt
1:51
3 The Celt
Youri De Loore
4,00m
Galaxy Clan
Geoffrey Baeckelandt
104m
Spartan Sport 1
Buba(Bart Budenaers)
10 (6,15)
Spartan Sport 1
tank (Tom Missotten)
7,25m
The Red Dragons
Kevin Tournel
1:51
  Kram Clan
Banan
4,00m
Galaxy Clan
Wouter Halfmaerten
104m
Galaxy Clan
Wouter Halfmaerten
10(5,89)
Galaxy Clan
Philippe Vandevyer
7,23m
Young Highlanders
Yannick Relens
1:50
  Young Highlanders
Yannick Relens
4,00m
The Celt
Youri De Loore
103m
Galaxy Clan
Michael Mahieu
10(5,89)
Galaxy Clan
Wouter Halfmaerten
7,16m
The Celt
Jef Finkh
1:47
6 Team Madness
Johan Florus
3,80m
Patrick Fitness Man
Bjorn Jacquemijn
98m
Spartan Sport 1
Tank (Tom Missotten)
10(5,86)
The Celt
Youri De Loore
6,99m
Spartan Sport 1
Joh Animal (Johan Carlens)
1:44
7 Kram Clan
Bert
3,70m
Galaxy Clan
Michael Mahieu
95m
The Celt
Pascal Schoensetters
10(5,75)
Patrick Fitness Man
Bjorn Jacquemijn
6,96m
Young Highlanders
Dajo Maes
1:39
8 Spartan Sport 1
Highlander (Marc Bollens)
3,65m
Team Madness
Johan Florus
92m
Young Highlanders
Laurens Van Mulders
10(5,69)
Spartan Sport 1
Buba (Bart Budenaers)
6,94m
Spartan Sport 1
Spartan (Jeroen Putzeys)
1:35
9 I Cinghiali
Franco Masia
3,60m
Spartan Sport 2
Igor Putzeys
88m
Galaxy Clan
Geoffrey Baeckelandt
10(5,67)
Galaxy Clan
Michael Mahieu
6,94m
Antwerp Highlanders
Dominic
1:34
10 Patrick Fitness Man
Bjorn Jacquemijn
3,60m
Spartan Sport 1
Tank( Tom Missotten)
87m
Young Highlanders
Kevin Erpels
10(5,65)
Patrick Fitness Man
Daniel Nijs
6,91m
Galaxy Clan
Wouter Halfmaerten
1:33
  Spartan Sport 1
Spartan (Jeroen Putzeys)
3,60m
       

top

Individuele winnaars 2013 dames

Plaats Koffers Rotswerpen Ringwerpen
1 Pole Tricks
Chloe Dardenne
173 m
The Celtic Ladies
Gulsun Akman
6,77m
The Celtica's
Ann Loret
15(43)
2 The Celtic Ladies
Gulsun Akman
167m
The Celtic Ladies
Ann De Meulenaere
6m
The Celtica's
Ann Loret
15(43)
3 Patrick Fitness Ladies
Sarah Vanherenthals
164m
The Celtic Ladies
Ilona Brienen
5,40m
Patrick Fitness Ladies
Sarah Vanherenthals
15(41)
4 Pole Tricks
Debbie Palmers
148m
The Celtica's
Natalie Ribus
5,27m
The Celtica's
Natalie Ribus
15(39)
5 Individueel
Evelien Debreuckere
138m
Patrick Fitness Ladies
Natalie Crany
5,24m
The Celtica's
Sophie Haesendonckx
15(39)
6 Patrick Fitness Ladies
Stefanie Haesevoets
133m
Patrick Fitness Ladies
Imke Crets
5,19m
Pole Tricks
Debbie Serrien
15(35)
7 The Celtic Ladies
Ann De Meulenaere
121m
The Celtica's
Tessa Vansteyvoort
4,97m
Patrick Fitness Ladies
Eva Darche
15(28)
8 The Celtica's
Natalie Ribus
120m
Patrick Fitness Ladies
Sarah Vanherenthals
4,77m
The Celtic Ladies
Ann Goossens
15(27)
9 Pole Tricks
Naomi Duts
114m
Patrick Fitness Ladies
Stefanie Haesevoets
4,73m
Pole Tricks
Rebekka Vanholst
15(26)
10 Patrick Fitness Ladies
Natalie Crany
113m
The Celtica's
Sophie Haesendonckx
4,58m

The Celtica's
Elly Eyletten
13(47)

top  

Uitslag Overall Winner dames 2013

  Damesploeg Koffiers Rotswerpen Ringwerpen Tonheffen Touwtrekken Totaal
1 Patricks Fitness Ladies 3 3 4 0 4 14
2 The Celtic Ladies 2 4 2 0 3 11
3 Pole Tricks 4 2 1 0 1 8
4 Celticas 1 1 3 0 2 7

top  

Uitslag Overall Winner heren 2013

  Ploeg Koffers Rotswerpen Hoogwerpen Paalwerpen Tonheffen Touwtrekken Totaal
1 Galaxy Clan 14 14 14 14 14 12 82
2 Patrick Fitness Man 13 11 11 8 8 14 65
3 The Celt 11 5 12 9 12 13 62
4 Young Highlanders 12 10 13 13 10 1 59
5 Spartan Sport 1 9 12 10 12 13 1 57
6 Team Madness 6 13 8 11 11 5 54
7 Antwerp Highlanders 7 6 9 6 7 11 46
8 Kram Clan 0 7 6 10 9 5 37
9 RG-Antonissen Tuinen 5 9 7 5 5 5 36
10 The Red Dragons 8 8 4 4 6 1 31
11 I Cinghiali 1 4 3 7 2 5 22
12 Spartan Sport 2 4 2 5 0 3 1 15
13 Straffe Edgard  en de Vieze Gas 3 3 0 0 4 1 11
14 Mac Geert 1 2 0 2 0 0 0 4
15 Mac Geert 2 0 0 0 0 0 0 0

top 

Uitslag rotswerpen Dames

  Damesploeg Deelneemster Rotswerpen
1 The Celtic Ladies Gülsün Akman 6,77
2 The Celtic Ladies Ann De Meulenaee 6,00
3 The Celtic Ladies Ilona Brienen 5,40
4 Celticas Natalie Ribus 5,27
5 Patricks Fitness Ladies Natalie Crany 5,24
6 Patricks Fitness Ladies Imke Crets 5,19
7 Celticas Tessa Vansteyvoort 4,97
8 Patricks Fitness Ladies Sarah Vanherenthals 4,77
9 Patricks Fitness Ladies Stefanie Haesevoets 4,73
10 Celticas Sophie Haesendonckx 4,58
11 Pole Tricks Rebekka Vanholst 4,57
12 Individueel Evelien Debreuckere 4,55
13 Celticas Liesbeth Vangenechten 4,43
14 Pole Tricks Ellen Debroyer 4,32
15 The Celtic Ladies Debbie Serrien 4,30
16 The Celtic Ladies Daphne Groef 4,28
17 Pole Tricks Debbie Palmers 4,27
18 Patricks Fitness Ladies Eva Darche 4,25
19 Pole Tricks Inge Vermaelen 4,23
20 The Celtic Ladies Ann Goossens 4,13
21 Pole Tricks An Swinkels 4,12
22 Celticas Ann Loret 4,00
23 Patricks Fitness Ladies Katia Dewalheyns 3,83
24 Pole Tricks Chloe Dardenne 3,83
25 The Celtic Ladies Roos Bleukx 3,82
26 The Celtic Ladies Glenny Van der Auwera 3,79
27 Celticas Kimberly Everaerts 3,63
28 Patricks Fitness Ladies Melissa Wellens 3,60
29 Celticas Michelle Smets 3,59
30 Pole Tricks Naomi Duts 3,47
31 Pole Tricks Mariet Vanheer 3,03
32 Patricks Fitness Ladies Karine Weckx 2,92
33 Celticas Kim Verryt 2,63
34 The Celtic Ladies Cindy Hanjoul 2,35
35 Pole Tricks Andrea Kenzeler 0
36 Celticas Elly Eyletten 0

top 

Rotswerpen Heren

  Ploeg Deelnemer Rotswerpen
1 Team Madness Johan Florus 8,29
2 Team Madness Gawein Mertens 7,76
3 Spartan Sport 1 Tank(Tom Missotten) 7,25
4 Galaxy Clan Philippe Vandevyver 7,23
5 Galaxy Clan Wouter Halfmaerten 7,16
6 The Celt Youri De Loore 6,99
7 Patricks Fitness Man Bjorn Jacquemijn 6,96
8 Spartan Sport 1 Buba (Bart Budenaers) 6,94
9 Galaxy Clan Michael Mahieu 6,94
10 Patricks Fitness Man Daniel Nijs 6,91
11 Spartan Sport 1 Highlander (Marc Bollens) 6,88
12 Team Madness Etienne Pultyn 6,88
13 Spartan Sport 1 Devil (Nils Klawitter) 6,87
14 Galaxy Clan Geoffrey Baeckelandt 6,77
15 Kram Clan Banan 6,68
16 The Celt Bert Thoonen 6,67
17 Spartan Sport 1 Beast (Benny Merken) 6,65
18 Team Madness Andres De Smet 6,54
19 The Red Dragons Davy Robijns 6,53
20 Young Highlanders Glenn Nys 6,52
21 Galaxy Clan Piet Huwel 6,52
22 Kram Clan Guy 6,47
23 Individueel Terry Schyvers 6,43
24 RG-Antonissen Tuinen Tom Schillemans 6,41
25 The Celt Jef Finkh 6,37
26 Patricks Fitness Man Mikael Rayen 6,34
27 RG-Antonissen Tuinen Gerald Vandongen 6,28
28 The Celt Pascal SChoensetters 6,27
29 Team Madness Danny Horemans 6,25
30 The Red Dragons Frederic Masi 6,24
31 RG-Antonissen Tuinen Rashid Lamrini 6,18
32 Galaxy Clan Bryan Vancompernolle 6,18
33 The Celt Koen Kerstens 6,15
34 Galaxy Clan Sven Vancanneyt 6,15
35 Young Highlanders Steven Wyns 6,13
36 Young Highlanders Dajo Maes 6,09
37 Antwerp Highlanders Jan 6,08
38 The Red Dragons Joeri Bosmans 6,03
39 Kram Clan John 6,02
40 Patricks Fitness Man Nico Sels 6,01
41 Kram Clan Bert 5,94
42 The Celt Ronny Porters 5,92
43 I Cinghiali Sergio Murru 5,92
44 Antwerp Highlanders Christoph 5,92
45 Spartan Sport 1 John Animal (Johan Carlens) 5,92
46 The Red Dragons Stefan Heusdens 5,91
47 I CInghiali Piero Masia 5,91
48 Patricks Fitness Man Werner Vanhoren 5,88
49 RG-Antonissen Tuinen Wim Bats 5,88
50 Young Highlanders Kevin Erpels 5,87
51 RG-Antonissen Tuinen Ruben Barf 5,86
52 I Cinghiali Mario Masia 5,85
53 Patricks Fitness Man Davy Peeters 5,84
54 Young Highlanders Yannick Relens 5,84
55 Galaxy Clan Xavier Derous 5,83
56 I Cinghiali Fabrizio Mingioni 5,82
57 Young Highlanders Laurens Van Mulders 5,80
58 Young Highlanders Gerrit Huysmans 5,79
59 RG-Antonissen Tuinen Olivier Willems 5,78
60 I Cinghiali Adriano Murru 5,77
61 Kram Clan Mac Choco 5,71
62 Antwerp Highlanders Serge C 5,70
63 Spartan Sport 1 Spartan (Jeroen Putzeys) 5,70
64 Team Madness Alexander Van Damme 5,69
65 I Cinghiali Antonello Murru 5,68
66 Spartan Sport 2 Bart Wagelmans 5,67
67 Antwerp Highlanders Balazs 5,67
68 Patrick Fitness Man Gino Kempeneers 5,58
69 Patrick Fitness Man Dominique Verstraeten 5,56
70 Individueel Lieven Landuyt 5,55
71 Spartan Sport 2 Butcher (Pascal Pexsters) 5,53
72 The Red Dragons Jo Vossius 5,52
73 Antwerp Highlanders Serge Vdb 5,50
74 The Red Dragons Andy Vinck 5,44
75 Team Madness Ghijs Mertens 5,38
76 The Red Dragons Olaf Bosmans 5,37
77 Kram Clan Ketje 5,37
78 Patrick Fitness Man Peter Neskens 5,34
79 Straffe Edgard en de Vieze Gast Ian 5,32
80 Straffe Edgard en de Vieze Gast Tijs De Vries 5,28
81 Spartan Sport 2 Tim Van Den Bosch 5,24
82 Antwerp Highlanders Dominic 5,24
83 Straffe Edgard en de Vieze Gast Jan Vangeneugden 5,21
84 The Red Dragons Kevin Tournel 5,20
85 Kram Clan Polle Jezus 5,20
86 Spartan Sport 1 Joeri Fontaine 5,18
87 The Red Dragons Tony Roba 5,17
88 Antwerp Highlanders Sven 5,12
89 Antwerp Highlanders Eddy 5,10
90 Straffe Edgard en de Vieze Gast Yves Gijbels 5,09
91 RG-Antonissen Tuinen Joris Goossens 5,08
92 Kram Clan Jones 5,05
93 Straffe Edgard en de Vieze Gast Johnny Grondelaers 4,96
94 Team Madness Kenneth Horemans 4,91
95 Young Highlanders Sam Van Ingelgem 4,88
96 I Cinghiali Sergio Masia 4,86
97 I Cinghiali Franco Masia 4,77
98 Spartan Sport 2 Kevin Robijns 4,70
99 The Celt Yannick Vermeulen 4,67
100 Team Madness Lloyd Wauters 4,64
101 RG-Antonissen Tuinen Davy Bosmans 4,61
102 Straffe Edgard en de Vieze Gast Edgard Roosen 4,59
103 Straffe Edgard en de Vieze Gast Christophe Bijloos 4,55
104 Kram Clan Stijn 4,51
105 Spartan Sport 1 Speedy (Marc De Maertelaere) 4,47
106 Straffe Edgard en de Vieze Gast Sem Roosen 4,43
107 Straffe Edgard en de Vieze Gast Ban Luts 4,40
108 I Cinghiali Tore Spina 4,32
109 Spartan Sport 2 Jordi De Maertelaere 3,73
110 Spartan Sport 2 Igor Putzeys 3,60
111 Spartan Sport 2 Boris Putzyes 3,60

top

Best dressed dames

  Damesploeg Best dressed
1 Celticas 1
2 Patricks Fitness Ladies 0
3 The Celtic Ladies 0
4 Pole Tricks 0

top

Paalwerpen heren

  Ploeg Deelnemer Paalwerpen
1 Team Madness Gawein Mertens 10(6,38)
2 Spartan Sport 1 Highlander(Marc Bollens) 10(6,24)
3 Spartan Sport 1 BuBa (Bart Budenaers) 10(6,15)
4 Galaxy Clan Wouter Halfmaerten 10(5,89)
5 Galaxy Clan Michael Mahieu 10(5,89)
6 Spartan Sport 1 Tank(Tom Missotten) 10(5,86)
7 The Celt Pascal Schoensetters 10(5,75)
8 Young Highlanders Laurens Van Mulders 10(5,69)
9 Galaxy Clan Geoffrey Baeckelandt 10(5,67)
10 Young Highlanders Kevin Erpels 10(5,65)
11 Team Madness Danny Horemans 10(5,55)
12 Team Madness Andres De Smet 10(5,45)
13 Spartan Sport 1 Spartan (Jeroen Putzeys) 10(5,43)
14 Spartan Sport 1 Joh Animal (Johan Carlens) 10(5,22)
15 Kram Clan Bert 10(5,19)
16 Antwerp Highlanders Serge C 10(5,15)
17 Young Highlanders Dajo Maes 10(5,09)
18 The Celt Youri De Loore 10(5,04)
19 Team Madness Etienne Pultyn 10(5,01)
20 Kram Clan John 10(5,01)
21 Galaxy CLan Philippe Vandevyver 10(4,93)
22 I Cinghiali Franco Masia 10(4,89)
23 Kram Clan Jones 10(4,62)
24 I Cinghiali Fabrizio Mingioni 10(4,55)
25 Antwerp Highlanders Dominic 10(4,54)
26 RG-Antonissen Tuinen Ruben Barf 10(4,45)
27 Patricks Fitness Man Daniel Nijs 10(4,33)
28 Young Highlanders Gerrit Huysmans 10(4,28)
29 Galaxy Clan Xavier Derous 10(4,07)
30 Kram Clan Guy 8
31 I Cinghiali Piero Masia 8
32 Patricks Fitness Man Nico Sels 8
33 Young Highlanders Yannick Relens 8
34 Kram Clan Polle Jezus 8
35 Patricks Fitness Man Gino Kempeneers 8
36 Spartan Sport 1 Beast (Benny Merken) 8
37 Team Madness Ghijs Mertens 8
38 Young Highlanders Glenn Nys 8
39 Galaxy Clan Piet Huwel 8
40 The Celt Ronny Porters 8
41 Team Madness Johan Florus 8
42 The Celt Bert Thoonen 8
43 Galaxy Clan Sven Vancanneyt 6
44 The Red Dragons Kevin Tournel 6
45 Patricks Fitness Man Dominique Verstraeten 6
46 The Red Dragons Davy Robijns 6
47 Patricks Fitness Man Bjorn Jacquemijn 6
48 RG-Antonissen Tuinen Gerald Vandongen 4
49 Antwerp Highlanders Balazs 4
50 The Celt Jef Finkh 4
51 Kram Clan Banan 4
52 Individueel Terry Schyvers 4

top

Tonheffen heren

  Ploeg Deelnemer Tonheffen
1 The Celt Pascal Schoensetters 2:07:00
2 Galaxy Clan Geoffrey Baeckelandt 1:51:00
3 The Red Dragons Kevin Tournel 1:51:00
4 Young Highlanders Yannick Relens 1:50:00
5 The Celt Jef Finkh 1:47:00
6 Spartan Sport 1 Joh Animal (Johan Carlens) 1:44:00
7 Young Highlanders Dajo Maes 1:39:00
8 Spartan Sport 1 Spartan(Jeroen Putzeys) 1:35:00
9 Antwerp Highlanders Dominic 1:34:00
10 Galaxy Clan Wouter Halfmaerten 1:33:00
11 Kram Clan Ketje 1:31:00
12 Team Madness Kenneth Horemans 1:30:00
13 Antwerp Highlanders Serge C 1:27:00
14 Straffe Edgard en de Vieze Gast Tijs De Vries 1:27:00
15 Team Madness Ghijs Mertens 1:26:00
16 Spartan Sport 2 Robocop(Brecht Putzeys) 1:23:00
17 Galaxy Clan Piet Huwel 1:23:00
18 The Red Dragons Jo Vossius 1:22:00
19 Patricks Fitness Man Werner Vanhoren 1:21:00
20 Team Madness Alexander Van Damme 1:21:00
21 Patricks Fitness Man Daniel Nijs 1:20:00
22 Spartan Sport 1 BuBa(Bart Budenaers) 1:19:00
23 Young Highlanders Laurens Van Mulders 1:19:00
24 Kram Clan Mac Choco 1:19:00
25 Mac Geert 1 Jan Carremans 1:16:00
26 Spartan Sport 1 Tank(Tom Missotten) 1:15:00
27 RG-Antonissen Tuinen Gerald Vandongen 1:15:00
28 Patrick Fitness Man Peter Neskens 1:14:00
29 Team Madness Gaein Mertens 1:14:00
30 Galaxy Clan Xavier Derous 1:13:00
31 Kram Clan Guy 1:11:00
32 Team Madness Johan Florus 1:11:00
33 Kram Clan Polle Jezus 1:11:00
34 Galaxy Clan Michael Mahieu 1:10:00
35 The Celt Tom Nuyts 1:10:00
36 Spartan Sport 2 Bart Wagelmans 1:10:00
37 Team Madness Andres De Smet 1:10:00
38 The Celt Yannick Vermeulen 1:09:00
39 Young Highlanders Gerrit Huysmans 1:08:00
40 Galaxy Clan Sven Vancanneyt 1:07:00
41 Young Highlanders Sam Van Ingelgem 1:06:00
42 Team Madness Danny Horemans 1:06:00
43 The Celt Ronny Porters 1:06:00
44 Spartan Sport 1 Beast(Benny Merken) 1:06:00
45 Patricks Fitness Man Nico Sels 1:05:00
46 The Red Dragons Frederic Masi 1:05:00
47 I Cinghiali Franco Masia 1:03:00
48 Spartan Sport 1 Devil (Nils Klawitter) 1:03:00
49 I Cinghiali Sergio Murru 1:02:00
50 Spartan Sport 2 Kevin Robijns 1:02:00
51 Patricks Fitness Man Bjorn Jacquemijn 1:02:00
52 RG-Antonissen Tuinen Tom Schillemans 1:01:0
53 RG-Antonissen Tuinen Olivier Willems 1:01:00
54 RG-Antonissen Tuinen Rashid Lamrini 1:01:00
55 Antwerp Highlanders Christoph 1:00:00
56 The Celt Bert Thoonen 1:00:00
57 Kram Clan John 1:00:00
58 The Celt Youri De Loore 1:00:00
59 Straffe Edgard en de Vieze Gast Johnny Grondelaers 0:59:00
60 Kram Clan Jones 0:58:00
61 Patricks Fitness Man Dominique Verstraeten 0:58:00
62 The Red Dragons Olaf Bosmans 0:57:00
63 Kram Clan Bert 0:57:00
64 Galaxy Clan Bryan Vancompernolle 0:57:00
65 Spartan Sport 1 Highlanders (Marc Bollens) 0:57:00
66 Spartan Sport 1 Speedy(Marfc De Maertelaere) 0:57:00
67 Patricks Fitness Man Davy Peeters 0:56:00
68 The Red Dragons Davy Robijns 0:56:00
69 Spartan Sport 2 Butcher (Pascal Pexsters) 0:56:00
70 Young Highlanders Steven Wyns 0:53:00
71 Galaxy Clan Philippe Vandevyver 0:53:00
72 Patricks Fitness Man Mikael Rayen 0:52:00
73 Straffe Edgard en de Vieze Gast Sem Roosen 0:51:00
74 I Cinghiali Mario Masia 0:51:00
75 Mac Geert 1 Kevin Eulaerts 0:51:00
76 I Cinghiali Adriano Murru 0:49:00
77 Straffe Edgard en de Vieze Gast Ban Luts 0:47:00
78 Antwerp Highlanders Jan 0:47:00
79 I Cinghiali Antonello Murru 0:46:00
80 I Cinghiali Fabrizio Mingioni 0:46:00
81 Antwerp Highlanders Sven 0:46:00
82 RG-Antonissen Tuinen Davy Bosmans 0:45:00
83 Antwerp Highlanders Serge Vdb 0:44:00
84 Mac Geert 1 Pieter Rubesn 0:43:00
85 Spartan Sport 1 Joeri Fontaine 0:43:00
86 Straffe Edgard en de Vieze Gast Edgard Roosen 0:42:00
87 Antwerp Highlanders Balazs 0:42:00
88 I Cinghiali Piero Masia 0:41:00
89 The Red Dragons Joeri Bosmans 0:41:00
90 Team Madness Lloyd Wauters 0:41:00
91 Mac Geert 1 Tim Laeremans 0:41:00
92 Kram Clan Banan 0:40:00
93 I Cinghiali Sergio Masia 0:38:00
94 Mac Geert 1 David Gonzalez 0:36:00
95 Individueel Terry Schyvers 0:36:00
96 Team Madness Etienne Puttyn 0:35:00
97 RG-Antonissen Tuinen Ruben Barf 0:34:00
98 RG-Antonissen Tuinen Joris Goossens 0:34:00
99 The Red Dragons Stefan Heusdens 0:32:00
100 Straffe Edgard en de Vieze Gast Jan Vangeneugden 0:32:00
101 Straffe Edgard en de Vieze Gast Christophe Bijloos 0:30:00
102 Young Highlanders Kevin Erpels 0:30:00
103 Spartan Sport 2 Tim Van Den Bosch 0:30:00
104 I Cinghiali Tore Spina 0:27:00
105 Straffe Edgard en de Vieze Gast Ian 0:26:00
106 The Red Dragons Tony Roba 0:22:00
107 Young Highlanders Glenn Nys 0:22:00
108 Antwerp Highlanders Eddy 0:21:00
109 The Red Dragons Andy Vinck 0:18:00
110 Kram Clan Stijn 0:18:00
111 Patricks Fitness Man Gino Kempeneers 0:17:00
112 Straffe Edgard en de Vieze Gast Yves Gijbels 0:16:00
113 RG-Antonissen Tuinen Wim Bats 0:16:00
114 Mac Geert 1 Hans Engelen 0:14:00

top

Ringwerpen dames

  Damesploeg Deelneemster Ringwerpen
1 Celticas Ann Loret 15(43)
2 The Celtic Ladies Ann De Meulenaere 15(42)
3 Patrick Fitness Ladies Sarah Vanherenthals 15(41)
4 Celticas Nathalie Ribus 15(39)
5 Celticas Sophie Haesendonckx 15(39)
6 The Celtic Ladies Debbie Serrien 15(35)
7 Patrick Fitness Ladies Eva Darche 15(28)
8 The Celtic Ladies Ann Goossens 15(27)
9 Pole Tricks Rebekka Vanholst 15(26)
10 Celticas Elly Eyletten 13(47)
11 Celticas Tessa Vansteyvoort 13(38)
12 Patrick Fitness Ladies Melissa Wellens 13(36)
13 Patrick Fitness Ladies Natalie Crany 13(36)
14 Patrick Fitness Ladies Imke Crets 13(35)
15 The Celtic Ladies Glenny Van der Auwera 13(34)
16 Patrick Fitness Ladies Stefanie Hasevoets 13(32)
17 Pole Tricks Nami Duts 13(31)
18 The Celtic Ladies Cindy Hanjoul 13(31)
19 Patrick Fitness Ladies Katia Dewalheyns 13(31)
20 Celticas Kim Verryt 13(30)
21 Pole Tricks Andrea Kenzeler 13(30)
22 Celticas Michelle Smets 13(29)
23 The Celtic Ladies Gulsun Akman 13(25)
24 Pole Tricks Debbie Palmers 13(25)
25 Pole Tricks An Swinkels 13(23)
26 The Celtic Ladies Daphne Groef 12(34)
27 Patrick Fitness Ladies Karine Weckx 12(31)
28 Celticas Kimberly Everaerts 12(23)
29 Pole Tricks Inge Vermaelen 11(29)
30 Celticas Liesbeth Vangenechten 11(29)
31 The Celtic Ladies Roos Bleukx 11(29)
32 The Celtic Ladies Ilona Brienen 11(28)
33 Pole Tricks Ellen Debroyer 10(28)
34 Pole Tricks Chloe Dardenne 9(25)
35 Pole Tricks Mariet Vanheer 8(18)
36 Individueel Evelien Debreuckere 0

top